077-5100611

להזמנת חדרים עכשיו

רוטשילד 49 מזכרת בתיה

מלון בוטיק למזכרת

צימרים באזור המרכז

אטרקציות מעניינות באיזורנו:

מזכרת בתיה נמצאת באיזור השפלה הפנימית, בסמוך להרי יהודה - מקום אידיאלי לטיולים רגליים או טיולי אופניים. מלבד זאת, ישנן שלל אטרקציות מעניינות באיזור, כגון מוזיאונים שונים ומוקדי קניות. מצורפים מספר קישורים למקומות שיעזרו לכם לתכנן את החופשה שלכם באיזור:

מנזר לטרון
מנזר לטרון

מנזר השתקנים היפהפה נמצא במרחק של כרבע שעה בלבד ממלון בוטיק למזכרת

מוזיאון המושבה מזכרת בתיה
מוזיאון המושבה מזכרת בתיה

המוזיאון ע"ש ערן שמיר שמכיל פרטים רבים ומעניינים על המושבה מזכרת בתיה נמצא במרחק שתי דקות ממלון בוטיק למזכרת

מוזיאון הרב מוהליבר
מוזיאון הרב מוהליבר

הכניסה למוזיאון נמצאת במזכרת בתיה במרחק דקה הליכה ממלון בוטיק למזכרת

מנזר לטרון
מנזר לטרון

מנזר השתקנים היפהפה נמצא במרחק של כרבע שעה בלבד ממלון בוטיק למזכרת

1/3
  • מוזיאון המושבה מזכרת בתיה - מכיל פרטים רבים ומעניינים על ההיסטוריה של המושבה והעלייה הראשונה. המוזיאון נמצא במרחק שתי דקות הליכה מהמלון.

 

  • מוזיאון הרב מוהליבר - מוזיאון שמוקדש לרב מוהליבר, מהמקימים של מזכרת בתיה. מכיל פרטים רבים לגבי פועלו של האיש, והמושבה. ניתן לבקר במוזיאון זה כחלק מסיור מקיף במושבה. המוזיאון נמצא במרחק שתי דקות הליכה מהמלון.

 

  • מנזר לטרון - המנזר המרהיב ביופיו, שידוע גם כ"מנזר השתקנים", נבנה בסוף המאה ה-19 ע"י מסדר הטראפיסטי הנוצרי. הוא נמצא בצומת לטרון, במרחק של כ-15 דקות בלבד ממלון "למזכרת".

 

  • מוזיאון השריון - המוזיאון מכיל מידע רב על חיל השריון, כולל דגמים רבים של טנקים, ומידע על הנופלים מהחיל במלחמות ישראל. הוא נמצא בצומת לטרון, במרחק של כ-15 דקות בלבד ממלון "למזכרת".

 

  • מוזיאון גדרה והביל"ויים - מוזיאון זה מכיל מידע רב על הקמת העיר גדרה ועל הביל"ויים שהקימו אותו (וגם את מזכרת בתיה). הוא נמצא בגדרה, במרחק עשר דקות נסיעה מהמלון.

 

  • מוזיאון הפרדסנות - מוזיאון שממוקם בפרדס הראשון של רחובות, ומכיל שלל מידע על הפרדסנות בתחילת דרכה בישראל. ממוקם בכניסה לרחובות, ליד מכון וייצמן, במרחק של כרבע שעה נסיעה מהמלון.

טלפון: 077-5100611

רוטשילד 49 מזכרת בתיה

נייד: 054-3975883