077-5100611

להזמנת חדרים עכשיו

רוטשילד 49 מזכרת בתיה

מלון בוטיק למזכרת

צימרים באזור המרכז

אטרקציות מעניינות באיזורנו:

מזכרת בתיה נמצאת באיזור השפלה הפנימית, בסמוך להרי יהודה - מקום אידיאלי לטיולים רגליים או טיולי אופניים. מלבד זאת, ישנן שלל אטרקציות מעניינות באיזור, כגון מוזיאונים שונים ומוקדי קניות. מצורפים מספר קישורים למקומות שיעזרו לכם לתכנן את החופשה שלכם באיזור:

דרך בורמה
דרך בורמה

הדרך המפורסמת והיפה נמצאת במרחק של כרבע שעה ממזכרת בתיה

press to zoom
פארק קנדה-איילון
פארק קנדה-איילון

נוף טיפוסי מהפארק שנמצא במרחק של כעשרים דקות ממלון בוטיק למזכרת התמונה צולמה ע"י תמר הירדני

press to zoom
מערת פעמון בבית גוברין
מערת פעמון בבית גוברין

בית גוברין נמצאת במרחק של כ-40 דקות ממזכרת בתיה. החוויה מומלצת בחום

press to zoom
דרך בורמה
דרך בורמה

הדרך המפורסמת והיפה נמצאת במרחק של כרבע שעה ממזכרת בתיה

press to zoom
1/3
  • דרך בורמה - הדרך המפורסמת, דרכה פרץ הפלמ"ח את המצור על ירושלים, נמצאת במרחק של כרבע שעה ממלון "למזכרת". כדי להגיע לשם, צאו ממזכרת בתיה, פנו שמאלה וסעו על כביש 411 עד צומת חולדה. משם סעו שמאלה על כביש 3 עד לצומת נחשון, ואז פנו ימינה לכביש 44 עד לצומת הראל, שם פנו שמאלה.

 

  • פארק קנדה - הפארק, ששוכן בסמוך לעמק איילון, הוא מקום נפלא לטיולים. ניתן למצוא בו שרידים ארכיאולוגיים מעניינים לצד נוף מקסים. כדי להגיע לשם, צאו ממזכרת בתיה, פנו שמאלה וסעו על כביש 411 עד צומת חולדה. משם סעו שמאלה על כביש 3 עד לצומת לטרון. תמשיכו ישר לכיוון מודיעין ומיד פנו ימינה לפארק.

 

  • מערות בית גוברין - לא כדאי לכם לפספס את "ארץ אלף המערות", שבנוסף לנוף הטבעי הנפלא שיש בה, היא מכילה גם שרידים מעניינים מהתקופה הרומית. כדי להגיע לשם, צאו ממזכרת בתיה, פנו שמאלה וסעו על כביש 411 עד צומת חולדה. משם סעו שמאלה על כביש 3 עד לצומת של כביש 44, שם פנו ימינה וסעו לכיוון בית שמש. פנו שוב ימינה לכביש 38, ואחרי כעשרים דקות נסיעה, פנו שוב ימינה לכביש 35. הכניסה לבית גוברין תהיה משמאלכם קצת לאחר מכן.

 

טלפון: 077-5100611

רוטשילד 49 מזכרת בתיה

נייד: 054-3975883